Macro Consulting Macro Consulting Macro Consulting Macro Consulting Macro Consulting

Підбір персоналу

Для роботодавців | Для кандидатів

Мрія кожного роботодавця.

Підбір персоналу чим далі, тим більше цінується роботодавцями. Адже хороший працівник не тільки стане каталізатором розвитку компанії, а й відмінним членом для колективу. Але такого працівника важко розпізнати, особливо, коли зустріч з кандидатом відбувається вперше, тому MacroConsulting пропонує професійний підбір персоналу для Вашої компанії.

Кадрова агенція

Зазвичай підбором персоналу займаються працівники кадрових агенцій у Рівному, Львові, Тернополі, Києві. Також підбір персоналу входить у компетенцію рекрутингових агентств.

Підбір персоналу є дуже складним процесом та вимагає точності, чітких знань у прикладній психології та орієнтації у сучасному ринку. Не всі кадрові агенції можуть гарантувати якість та компетентність. Підбір персоналу полягає в урахуванні вимог до кандидатів, залученні кваліфікованих працівників та професійній оцінці їх якостей та здібностей. Лише після того, як експерт кадрової агенції у Рівному, Львові чи іншому місті здійснює всі необхідні для підбору персоналу процедури , відбувається прийом на роботу.

Як показує практика, MacroConsulting здійснює підбір персоналу в інших містах ефективніше, ніж кадрові агенції Тернополя, рекрутингові агентства у Києві. Це можливо завдяки оперативності та професійності, а також досвіду у галузі підбору персоналу. MacroConsulting гарантує швидкий та якісний підбір персоналу у будь-якому місті України.

MacroConsulting  - знайдіть свого ідеального працівника.

Дати навчання та тренінгів
18 Жовтня
19 Жовтня

HR стратегія:розробка та впровадження.

Бізнес-тренери:

Катерина Книжицька - бізнес-тренер, директор по персоналу ювелірної компанії "АДАМАС", керівник компанії Macro Consulting Group

Юліан Верста - бізнес-тренер, директор з персоналу, керівник Тренінгового центру ТМ«Львівська Майстерня Шоколаду»

Наші клієнти