Macro Consulting Macro Consulting Macro Consulting Macro Consulting Macro Consulting

Навчання та тренінги

Відкриті тренінги | Корпоративні тренінги

Тренінги

На сучасному ринку існує конкуренція серед компаній та підприємців. Потрібно бути кращим, швидшим, ефективнішим. Все частіше керівники підприємств схиляються до ідеї додаткового навчання своїх  працівників через тренінги та курси.

Компетентність

Компетентні тренери компанії Macro Consulting Group забезпечать повною інформацією на тренінгах з продажу та бізнес тренінгах.

Швидкість

Тренінги гарантують навчання та розвиток у різних галузях. Перед початком будь-якого тренінгу, MаcroConsulting проведе діагностику та визначить, який саме тренінг є необхідним. Якщо Вам потрібно підвищити активність продаж, тренінг продажів швидко навчить Ваших менеджерів оптимізувати власну роботу. Для максимізації роботи кадрового відділу куратори MacroConsulting проведуть навчання з пошуку та підбору персоналу. Тренінги управління персоналом допоможуть швидко орієнтуватися у тенденціях, проблемах та їх вирішенні у даній сфері, в той час як тренінги з підбору персоналу сприятимуть ефективному розпізнаванню «правильних» кандидатів на роботу.

Практичність

Тренінги відрізняються від традиційних методів навчання доступністю подачі матеріалу та інтенсивністю роботи. Основним спрямуванням тренінгів є практика. Тренінг орієнтований на засвоєння нового матеріалу через практичне застосування поданої теоретичної інформації. Такий підхід збільшує ефективність навчання на 100%.

У компанії MacroConsulting швидко навчають збільшувати продажі, підбирати персонал та максимально покращувати роботу. Стрілочка Вашого бізнесу гарантовано підніметься вверх.

Дати навчання та тренінгів
22 Березня

Спецкурс для HR-менеджерів та рекрутерів

Наші клієнти